ROLTECHNIK čtvrtkruhový sprchový kout TR1 1000/2012 Stříbro/Transparent

Kód: 1807
ZdarmaZdarma 17 590 Kč –30 %
filename 129
17 590 Kč –30 % 12 313 Kč
Skladem

Dodání do 2-3 týdnů.

Čtvrtkruhový sprchový kout s dvoukřídlými otevíracími dveřmi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Sprchový kout čtvrtkruhový s dvoukřídlými otevíracími dveřmi, rozměr 100x100 cm.

Sklo - transparent (čiré sklo)

Profil - Stříbro

 

Montážní rozměry 970 - 990 mm, rádius 550 mm, výška 2012 mm.

Čtvrtkruhový sprchový kout TR1 s dvoukřídlými otevíracími dveřmi vám poskytuje komfortní vstupní prostor. Dveře umožňují oboustranné otevírání dovnitř i ven, což ocení nejen osoby se sníženou pohyblivostí. Pro sprchový kout TR1 jsou použity speciální magnetické těsnění dveří pro lepší uzavření koutu a jeho nepropustnost.

 

Výhody sprchového koutu TR1

  • Zdvihový mechanismus dovoluje až 5mm zdvih dveří při otevírání a zároveň zvyšuje kvalitu utěsnění v prahové části.
  • Skleněné výplně jsou opatřeny povrchovou úpravou ROLSHIELD pro efekt rychlého stékání vody, která má životnost až 10 let.
  • Ideální výška sprchového koutu umožňuje jeho instalaci přímo na podlahu, nebo na nízkou sprchovou vaničku z litého mramoru.
  • Profily sprchového koutu jsou vyráběny z ušlechtilého hliníku v provedení Stříbro (pasivační úprava, která zabraňuje poškrábání a oxidaci povrchu) a Brillant (vysoký lesk s následnou pasivací).
  • Aretace dveří v úhlu 90o v poloze otevřeno a zavřeno.

 

Uzavřete vodu ve sprchovém koutu

Těsnění dveří vyrobené z transparentního PVC spolu s integrovaným magnetemtěsnící profil na spodní vodorovné hraně skla zajišťují dokonalou těsnost sprchového koutu. Díky silikonovému praporku u prahového těsnění je zabráněno podstřiku vody zespoda pod dveřním sklem do prostoru před sprchové dveře.

 

Povrchová úprava bezpečnostního skla

Bezpečnostní skleněné výplně koutu TR1 o síle 6 mm jsou vyrobené tzv. kalením (zahřátím a následně prudkým ochlazením), které vysoce zvyšuje jejich mechanickou a tepelnou odolnost i ohybovou pevnost. Při testování vydržela skla (zavěšená za hrany naležato) koncentrovanou váhu do jejich středu přes 140 kg. Tato situace nemůže v koupelně běžně nastat, proto je šance na rozbití skla minimální. Pakliže přesto dojde k poškození skla, rozpadne se (obdobně jako u autoskel) na drobné úlomky bez ostrých hran, takže se nemusíte bát poranění.

Všechna skla sprchového koutu TR1 jsme navíc ošetřili speciální povrchovou vrstvou ROLSHIELD. Přinášíme vám tak nejnovější nanotechnologii, která zabraňuje usazování nečistot, mastnot a vodního kamene. Voda stéká po skle tak dokonale, že jej téměř nemusíte čistit.

 

Vanička, baterie ani sprchový sloup není součástí sprchového koutu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové kouty čtvrtkruhové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: