Novinka Doprava zdarma

EXCEL masážní vana KLÁRA 2 170 x 75 x 44,5 cm, KOMBI PNEU

1091
Neohodnoceno
  • 1 z 3

  • Dodání do týdne
19 125 Kč
Kategorie: Klasické
Záruka: 3 roky
 

 

NOVINKA - v superplochém provedení (výška všech trysek 1 mm)

VYROBENO V ČR !!!

 

Rozměry : 170 x 75 x 44,5 cm (výška uvedena bez nožiček).

 

Obdélníková akrylátová vana se systémem KOMBI PNEU - kombinace vzduchové a vodní masáže. Pozitivně působí na psychickou stránku člověka a fyzický odpočinek ve formě regenerace svalů. Perlička nebo-li airmasáž obohacuje vodu ve vaně malými vzduchovými bublinkami. Jejím srdcem je kompresor, který vhání soustavou trubic vzduch do vany prostřednictvím trysek po celé ploše dna. Vodní masáž je proud vody směšované se vzduchem působící mechanicky na lidský organismus v několika směrech. Drobné bublinky spolu s vodou masírují měkké tkáně, napomáhají k prokrvování svalů, zlepšení krevního oběhu a zmírňují svalové křeče.Voda z vany je nasávána sacím košem a pomocí čerpadla je vháněna zpět speciálními tryskami, které lze nasměrovat na cílové partie.

 

- 10 ks superplochých vzduchových trysek, 6 ks superplochých miditrysek, 4 ks superplochých mikrotrysek na záda, 2 ks superplochých mikrotrysek na nohy, 1 ks pneumatické ovládání ON / OFF, 1 ks pneumatické ovládání ON / OFF včetně regulátoru vzduchu (intenzita masáže), odvodnění hydromasáže, kompresor 300w, čerpadlo 270 l / min.

 

Cena zahrnuje: vanu včetně masážního systému, samostatného rámu s nožičkami a odtokového kompletu.

 

Dále Vám za poplatek můžeme nabídnout instalaci, tzn. osazení a oživení masážní vany přímo od výrobce masážních systémů za cenu 3.000,- Kč bez DPH (v této ceně je zahrnuta doprava po celé ČR, montáž vany s uvedením do provozu)

 

TERMÍN DODÁNÍ HYDROMASÁŽNÍCH VAN DO 8 PRACOVNÍCH DNŮ !!!

 

Jelikož se vany kompletují na zakázku, nelze zboží vrátit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: