Santech hydromasážní obdélníková vana MORAVA 180 x 80 cm Body 200, automatický dohřev vody zdarma + DOPRAVA ZDARMA

Kód: 64280
Akce Novinka
Značka: Santech plus
51 857 Kč –40 %
morava
51 857 Kč –40 % 30 959 Kč
Dodání do 3-4 týdnů

Dodání do 2-4 týdnů

V ceně jsou zahrnuty 2ks nerezových madel

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní vana Morava v rozměru 180x80 cm. Masážní systém Body 200 disponuje hydromasáží (klasická vodní masáž). U hydromasáže jsou umístěny na nohy trysky BODYJET, po stranách jsou to MAXIJET trysky a na záda BODYJET. Celý systém BODY 200 se ovládá pomocí elektronického ovládání Standard. 

Elektronické ovládání Standard

ovladani-standard

Popis jednotlivých trysek

BODYJET

Pro masáž v oblasti zad a chodidel jsou určeny trysky BODYJET. Tyto trysky vynikají o 30% vyšším masážním účinkem v porovnání se standardní mikrotryskou. Trysky BODYJET jsou zapuštěny do vany, takže při masáži netlačí. Tyto trysky jsou vyráběny světovým výrobcem Koller z pochromované mosazi. Trysky se velmi dobře udržují, protože nemají krytku. 

BODYJEJ

MAXIJET

Největší část těla masírují trysky MAXIJET. Tyto trysky mají celoplošný rozsah a jsou celkově nejvýkonnější a mají maximální intenzitu masáže. Trysky lze uzavřít nebo naopak otevřít pro regulaci masážního tlaku. Pomocí MAXIJET můžete libovolně i nastavovat směr pulzující vody na různé části těla. MAXIJET jsou vyráběny opět z pochromované mosazi.

MAXIJET

Automatický dohřev vody

Do spodní části masážní vany je nainstalován elektrický dohřev vody, čerpadlo a systém oběhu vody ve vaně. Tento systém funguje tak, že pokud teplota vody ve vaně klesne na méně než 38°C, systém dohřevu se automaticky zapne a dohřívá vodu na teplotu 38°C. (Dohřev je aktivován ve chvíli, kdy teplota vody klesne o cca 2°C)

Řídící jednotka

Mikroprocesor, který je součástí řídící jednotky zabezpečuje bezproblémový chod všech agregátů vany. Tato řídící jednotka zároveň hlídá, zda je ve vaně dostatek vody. Pokud tomu tak není, hydromasáž nelze zapnout.

Hladinový snímač

Snímač hladiny vody zajišťuje, aby se masážní program neaktivoval v případě, kdy ve vaně není dostatek vody. Optimální je stav, kdy hladiny vody je alespoň 5 cm nad nejhornější tryskou.  

Dodávka

Součástí dodávky je také samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním, mechanická výpusť s odvodněním a sifonem. 

ram

Doplňkové parametry

Kategorie: Klasické masážní vany
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: