Sprchové kouty Gelco

Značka GELCO nabízí několik produktových řad sprchových koutů. Vyznat se v přednostech jednotlivých řad není úplně jednoduché, ale uvedeme níže hlavní informace ke každé řadě. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit - Pomůžeme, poradíme – obraťte se na koupelnového guru zde.

Sprchová řada Walk in umožňuje bezbariérový vstup do sprchového prostoru. Řada nabízí čistý design zástěn, který je doplněn designovou vzpěrou.

Gelco myslí i na retro nadšence a nabízí jim tak řadu Antique. Tato řada je k dostání s elegantními leptanými vzory, které dodají osobity vzor vaší koupelně.

Legro řada nabízí moderní sprchové zástěny s jednoduchým a precinzním provedením. Nabízí i výběr ze tří madel a prahovou lištu zabraňující rozstřiku vody.

Řada Fondura je luxusní série sprchových zástěn v dokonale čistém designu s robustními profily z leštěného hliníku a s dovíracím systémem Soft Close.

Dragon série nabízí posuvný systém. Tento systém zajišťují masivní ložisková kola. Zástěnu lze instalovat na podlahu bez použití sprchové vaničky.

Série ONE se vyznačuje otočnými profily se zdvihovacím mechanismem.

Série Sigma nabízí leštěné profily s kovovými madly.

Série Eterno je cenově přijatelná a nabízí i variantu profilového provedení v bílé barvě.

Pro více informací se klidně obraťte se na koupelnového guru zde.

 

 
  • Řadit dle:
  • 63 položek celkem

Stránka 1/4

Další produkty