Santech vana TIME 180 x 80 cm zaoblený roh + DOPRAVA ZDARMA + doprava zdarma + samonosný rám zdarma

Kód: 61412
Akce Novinka
Značka: Santech plus
43 316 Kč –40 %
zaob
43 316 Kč –40 % 25 860 Kč
Skladem

Kompaktní jednolitý design vany a panelu. TIME v levém nebo pravém provedení oslovuje především milovníky jednoduchosti spolu s požadavkem na vysokou funkcionalitu. Vanu jednoduše umístíte do rohu koupelny, napojíte na odpad a můžete se koupat.

Zvolenou variantu levá/pravá uveďte do poznámky v objednávce

Dodání do 2-3 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co všechno k vaně obdržíte

K vaně Time obdržíte navíc samonosný rám, HT flexi odpad a klasický odtokový komplet.  

Vlastnosti vany

Vana Time je vyrobena z litého akrylátu PMMA, který má vynikající vlastnosti. Po napuštění vany dokáže materiál udržet teplotu vody delší dobu díky výborné izolační vlastnosti materiálu. Povrch vany je hladký, neporézní a neudržují se na něm nečistoty. Materiál PMMA je barevně stálý, vana vám tedy i po dlouhých letech používání nezežloutne.

Parametry

Rozměry vany jsou 180x80 cm, což je skvělá volba pro větší koupelnu, kde bude vana Time doslova dominantou místnosti. Celková váha vany je 38 kg a její hloubka 47 cm. Průměrná spotřeba vody vychází na 195 l.

Montáž vany

Než začnete vanu instalovat na Vámi vybrané místo, je důležité zkontrolovat rovinu podlahy. Vana musí být umístěna na rovný podklad. Následně se eventuelně nastaví nožičky na samonosném rámu tak, aby zůstala vůle mezi podlahou a spodní hranou vany cca 3 mm.

Napojení vany na odpad je velmi jednoduchá záležitost. Vana Time se zvedne a zespodu se napojí flexi odpad HT DN 50. Popřípadě lze vanu odsunout od zdi a napojit odpad z boku. Pokud odpad nachystáte přesně, lze jej dotáhnout přímo z vany tak jako to bývá u montáže sprchové vaničky.

Po napojení je důležitá kontrola těsnosti odpadu popřípadě výpusti s napouštěním.

Pro montáž vany nebudete potřebovat žádné montážní úchyty. Vanu jednoduše přilepte silikonem ke stěně a po dobu tvrdnutí ji zatižte. Silikon aplikujte v podobě terčíků, díky kterým půjde silikon jednoduše odřezat pro případnou demontáž vany.

 

time levápravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: