Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o termínech dodání u jednotlivých výrobců: U výrobků firmy DŘEVOJAS garantujeme dodání do Vánoc u standardních produktů u objednávek přijatých do 5. 12., u nábytku na míru do 13.11. a u expresních produktů do 13. 12. U sprchových koutů SanSwiss se standardními rozměry (tzn. vyrobených a zaskladněných produktů u výrobce) garantujeme dodání do Vánoc pouze u objednávek doručených do pondělí 4.12.2023.

Sprchové kouty Cadura Black Line SanSwiss

Sprchové dveře Cadura Black Line jsou na našem e-shopu dostupné v různých variantách provedení. Cadura Black Line se vyznačuje především elegantní černou barvou v matném provedení. Dalším poznávacím znakem Cadury je ergonomické madlo opět v černém provedení. 

Cadura disponuje 6 mm bezpečnostním sklem, standardní výškou 2000 mm, antiplakovou úpravou skla Aquaperle, vysokou stabilitou a snadnou montáží.

Zakoupit tak můžete:

- jednokřídlé dveře

- jednokřídlé dveře s pevnou stěnou v rovině

- jednokřídlé dveře s pantem u zdi a s pevnou stěnou v rovině

- dvoukřídlé dveře

- rohový vstup jednodílný s křídlovými dveřmi

- rohový vstup s dvoudílnými křídlovými dveřmi

- jednodílné posuvné dveře s pevnou stěnou v rovině

- rohový vstup s dvoudílnými posuvnými dveřmi 

Tyto všechny zástěny lze zakoupit v různých standardních rozměrech. Pokud vám ale prostor, do kterého plánujete montovat sprchovou zástěnu nedovoluje instalaci standardního rozměru, lze na poptávku vyrobit i atypické provedení.