Vany

Kvalitní vana, to je základ každé koupelny. Stačí si jen vybrat, kterou variantu preferujete a pak už si jen dopřát teplou koupel plnou odpočinku a relaxace. Vany různých tvarů jsou u nás samozřejmostí:

 

Zvolit správný tvar je nejdůležitějším krokem samotného výběru. Flexibilně tvarovatelné a cenově přijatelné vany nabízí akrylátový materiál. Akrylátovou vanu navíc můžete doplnit o hydromasážní systém. Dalšími doplňky, kterými lze vana opatřit jsou samozřejmě i madla a podhlavníky. Vany z akrylátového materiálu perfektně izolují teplo a jsou antibakteriální.

Další možností ve výběru materiálu jsou vany plechové, které jsou velmi odolné proti mechanickému poškození. Výroba těchto van bohužel neumožňuje vytvářet různé tvary se záhyby, takže jste omezeni užším výběrem. Nevýhodou těchto van je nízká izolace tepla.

Možností ve výběru jsou také vany z litého mramoru. Materiál je velmi odolný proti mechanickému poškození a má skvělé tepelné izolační vlastnosti. V případě poškození lze tento materiál lehce opravit pomocí speciálního tmele. S vhodným výběrem pomůžeme, poradíme – obraťte se na koupelnového guru zde

 

 
  • Řadit dle:
  • 460 položek celkem

Stránka 1/26

Další produkty