Masážní vany

Znáte někoho, kdo by si mohl dovolit každý den po práci jezdit do lázní? Ale masážní vanu si dopřát každý den můžete. Relaxační vany pomáhají nejen k většímu prožitku z koupání, ale jsou vhodné i ze zdravotních důvodů (stimulují problematické partie těla – záda, klouby, unavené svaly apod.)

Při volbě masážní vany, je první základní rozhodování tvar a to buď klasický, polorohový a nebo rohový tvar.

Dalším důležitým faktorem výběru je masážní systém. Volbou je tedy hydromasážní vana nebo vzduchová (perličková) masážní vana. Pokud se nemůžete rozhodnout, je ideálním řešením kombinace obou systémů.

Následujícím krokem při výběru je rozhodnutí, zda volit pneumatické ovládání – levnější varianta nebo si pořídit praktičtější variantu s elektronickým ovládání, kde si můžete regulovat intenzitu masáží.

Možnou „vychytávkou“ k doporučení je instalace chromoterapie, což je světelná iluminace vody ve vaně. Měníte si tak barvu vody a to z široké škály palet a nebo si nechat jednu barvu – tu vaši oblíbenou.

Zajišťujeme evropský standart van a osazení prověřenými masážními systémy. Pomůžeme, poradíme – obraťte se na koupelnového guru zde

 

 
  • Řadit dle:
  • 85 položek celkem

Stránka 1/5

Další produkty