Vany Santech plus

Santech plus jsou vysoce kvalitní vany české výroby. Samotná firma byla založena již roku 1995. Jednou z předností Santech plus van je antibakteriální úprava povrchu a nadstandartní garance životnosti. Pokud hledáte kvalitní a hezké vany, tou správnou volnou je právě značka Santech.

Při výběru vany je důležité vědět, jaký rozměr potřebujete a jaký preferujete především tvar. Tvary van jsou následující: obdelníkové, asymetrické, rohové, oválné, nízké. Na výběr je i volně stojící, bezbariérová nebo masážní vana.

Pro výrobu akrylátových van používá firma pouze špičkové materiály (lité akrylátové desky) od renomovaných značek LUCITE a ALTUGLAS.

U masážních systémů se orientují na osvědčené značkové komponenty světového výrobce KOLLER. Záruka kvality řízení jakosti je dokladována ISO 9001:2000. Veškerá výroba probíhá s maximální ohleduplností k životnímu prostředí. Firma nabízí k vanám i potřebné příslušenství jako je mechanická výpusť, samonosný rám, podpory k vaně, podlahovou baterii aj.

Výrobky jsou k prodeji u nás na e-hopu, neváhejte nás kontaktovat - pomůžeme, poradíme – obraťte se na koupelnového guru zde

 

 
  • Řadit dle:
  • 123 položek celkem

Stránka 1/7

Další produkty