Sprchové zástěny na míru

Sprchové zástěny na míru jsou vhodnou variantou v případech, kdy jsou v koupelně různé překážky, kvůli kterým nelze zakoupit a následně instalovat sprchový kout standardního provedení. Firma SanSwiss vyrábí různé provedení atypických zástěn, které splní vaše očekávání a vyřeší váš problém v koupelně. 

ZDE najdete modely, které je možné dodat v atypických rozměrech. Cena za atypický výrobek je individuální a při nacenění se vychází z konkrétních požadavků (typy skel, výřezy, rozměry apod.)

 kout cadura

SanSwiss Cadura

Jak poptat sprchový kout na míru?

Vyberte si z naší nabídky sprchových koutů SanSwiss konkrétní model a do e-mailu nám popište Vaši představu (rozměry, druh skla apod.). Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, můžete nás kontaktovat PO-PÁ 9:00-17:00 hod. na tel.: 608 533 331, nebo nám zašlete e-mail na: obchod@krasne-koupelny.cz. Případně je možné si výrobek nakonfigurovat na stránkách výrobce ZDE a následně nám zaslat produktový list e-mailem. Do poptávky nám dále uveďte, zda poptáváte spolu s výrobkem i zaměření a montáž odbornou firmou s upřesněním vaší adresy.

amalia

Sprchové dveře na míru Amalia SanSwiss

Jak se měří sprchový kout?

Prostor pro budoucí instalaci sprchové zástěny SanSwiss si můžete změřit svépomocí dle pokynů níže, nebo si objednat odborné zaměření u nás. Odborné zaměření probíhá po objednání do 10 dnů v rámci celé ČR. S dostatečným časovým předstihem jste informováni, kdy může služba proběhnout a následně bude vypracován technický výkres, na základě kterého je možné vytvořit cenovou nabídku. Zpracování výkresu trvá přibližně 2-3 dny.

 DIVERA_D22S2B+D22F1_2022_bevel+cut

Sprchové kouty SanSwiss Divera

Termín výroby

Po odsouhlasení cenové nabídky je možné zadat výrobek do výroby. Výroba v takovém případě trvá přibližně 3-4 týdny.


TECHNICKÉ INFORMACE

Pokyny k zaměřování

- Všechny rozměry je nutné uvádět v milimetrech

- Nákres situace se kreslí z polohy před sprchovou zástěnou. Určení pravé a levé strany se uvádí podle níže uvedeného obrázku.

zaměření

- zaměření je možné provést, až když je položena dlažba a jsou obloženy stěny

- odsazení představuje vzdálenost, o kterou je zástěna odsazena od kraje vaničky z důvodu lepší těsnosti

- při montáži na vaničku se zástěny vyrábějí pro montáž s určitým odsazením od hrany vaničky

- při montáži na dlažbu se sprchová zástěna montuje přímo na dlažbu

Sprchový kout PUR

Sprchové kouty PUR

Pro poptání atypu vyplňte tento formulář:

Nakresy_zvl_provedeni_2017_CZ_vyplnovaci

V případě zájmu můžeme zajistit i zaměření sprchové zástěny a montáž. Cenu za montáž a zaměření vám rádi sdělíme prostřednictvím e-mailu (do e-mailu uveďte adresu montáže). 

nika

roh

umontáž_1