Sprchové zástěny na míru

Sprchové zástěny na míru jsou vhodnou variantou v případech, kdy jsou v koupelně různé překážky, kvůli kterým nelze zakoupit a následně instalovat sprchový kout standardního provedení. Firma SanSwiss vyrábí různé provedení atypických zástěn, které splní vaše očekávání a vyřeší váš problém v koupelně. 

ZDE najdete modely, které je možné dodat v atypických rozměrech. Cena za atypický výrobek je individuální a při nacenění se vychází z konkrétních požadavků (typy skel, výřezy, rozměry apod.)

 kout cadura

SanSwiss Cadura

Jak poptat sprchový kout na míru?

Vyberte si z naší nabídky sprchových koutů SanSwiss konkrétní model a do e-mailu nám popište Vaši představu (rozměry, druh skla apod.). Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, můžete nás kontaktovat PO-PÁ 9:00-17:30 hod. na tel.: 608 533 331, nebo nám zašlete e-mail na: obchod@krasne-koupelny.cz. Případně je možné si výrobek nakonfigurovat na stránkách výrobce ZDE a následně nám zaslat produktový list e-mailem. Do poptávky nám dále uveďte, zda poptáváte spolu s výrobkem i zaměření a montáž odbornou firmou s upřesněním vaší adresy.

Jak se měří sprchový kout?

Prostor pro budoucí instalaci sprchové zástěny SanSwiss si můžete změřit svépomocí dle pokynů níže, nebo si objednat odborné zaměření u nás. Odborné zaměření probíhá po objednání do 10 dnů v rámci celé ČR. S dostatečným časovým předstihem jste informováni, kdy může služba proběhnout a následně bude vypracován technický výkres, na základě kterého je možné vytvořit cenovou nabídku. Zpracování výkresu trvá přibližně 2-3 dny.

 DIVERA_D22S2B+D22F1_2022_bevel+cut

Sprchové kouty SanSwiss Divera

Termín výroby

Po odsouhlasení cenové nabídky je možné zadat výrobek do výroby. Výroba v takovém případě trvá přibližně 3-4 týdny.


TECHNICKÉ INFORMACE

Pokyny k zaměřování

- Všechny rozměry je nutné uvádět v milimetrech

- Nákres situace se kreslí z polohy před sprchovou zástěnou. Určení pravé a levé strany se uvádí podle níže uvedeného obrázku.

zaměření

- zaměření je možné provést, až když je položena dlažba a jsou obloženy stěny

- odsazení představuje vzdálenost, o kterou je zástěna odsazena od kraje vaničky z důvodu lepší těsnosti

- při montáži na vaničku se zástěny vyrábějí pro montáž s určitým odsazením od hrany vaničky

- při montáži na dlažbu se sprchová zástěna montuje přímo na dlažbu

Sprchový kout PUR

Sprchové kouty PUR

Pro poptání atypu vyplňte tento formulář:

Nakresy_zvl_provedeni_2017_CZ_vyplnovaci

V případě zájmu můžeme zajistit i zaměření sprchové zástěny a montáž. Cenu za montáž a zaměření vám rádi sdělíme prostřednictvím e-mailu (do e-mailu uveďte adresu montáže). 

nika

roh

umontáž_1