Santech masážní vana Linea XXL Fitnes 300, 190 x 120 cm, automatický dohřev vody a chromoterapie zdarma + DOPRAVA ZDARMA

Kód: 60767
94 704 Kč –20 %
LINEA XXL
94 704 Kč –20 % 75 763 Kč
Skladem

Masážní vana Linea XXL v rozměru 190x120 cm s hydromasáží, airmasáží, šampáňo lázní a turbomasáží

Dodání do 2-4 týdnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní vana Linea XXL v rozměru 190x120 cm je ideální volbou pro koupelnu velkých rozměrů. Díky tomuto rozměru se ve vaně můžou koupat 2 osoby. Masážní systém Fitnes 300 disponuje hydromasáží (klasická vodní masáž), airmasáží (relaxační masáž), šampáňo lázní a turbomasáží. U hydromasáže jsou umístěny na nohy 8x trysky BODYJET, po stranách jsou to 4x MAXIJET trysky a na záda 8x BODYJET. Relaxační masáž má celkový počet trysek 14x MAGIC. Tyto trysky jsou umístěny na dně vany. Celý systém se pak ovládá pomocí elektronického ovládání. 

Aby byl celkový požitek z koupání ještě dokonalejší, masážní vana disponuje i chromoterapii, která dodá vodě barvu. Kterou barvu si zvolíte je čistě na vás. Nebo klidně můžete nechat barvy jednotlivě prolínat. 

ovladani

Popis jednotlivých trysek

BODYJET

Pro masáž v oblasti zad a chodidel jsou určeny trysky BODYJET. Tyto trysky vynikají o 30% vyšším masážním účinkem v porovnání se standardní mikrotryskou. Trysky BODYJET jsou zapuštěny do vany, takže při masáži netlačí. Tyto trysky jsou vyráběny světovým výrobcem Koller z pochromované mosazi. Trysky se velmi dobře udržují, protože nemají krytku. 

BODYJEJ

MAXIJET

Největší část těla masírují trysky MAXIJET. Tyto trysky mají celoplošný rozsah a jsou celkově nejvýkonnější a mají maximální intenzitu masáže. Trysky lze uzavřít nebo naopak otevřít pro regulaci masážního tlaku. Pomocí MAXIJET můžete libovolně i nastavovat směr pulzující vody na různé části těla. MAXIJET jsou vyráběny opět z pochromované mosazi.

MAXIJET

MAGIC

Představte si ty nejdrobnější bublinky jako v šampaňském, přesně tuto funkci plní trysky MAGIC. Díky těmto tryskám si budete u vás doma připadat jako na léčebné proceduře v lázních.

MAGIC

U systému Fitnes 300 lze využít i masážního programu Soft/Hard nebo Min/Max.

Soft/Hard 

Tímto programem lze jednoduše nastavit intenzita vodní masáže od jemného pomalejšího proudění až po intenzivní tlak vody dle vaší potřeby. Tlak a síla masáže se nastavuje na ovládacím panelu. 

Min/Max

Program Min/Max je určen k nastavení intenzity vzduchové (air) masáže. Pomocí této funkce lze nastavit air masáž s velmi jemným perlením, nebo naopak silnou bublinkovou masáž. 

Valivý program

Další výbavou je valivý program hydromasáže a vzduchové lázně. 

Pomocí valivého programu lze nastavit tzv.vlnová masáž. Valivý program funguje tak, že postupně zvyšuje intenzitu vzduchové nebo vodní masáže a naopak.

Ohřev vzduchu

Při masáži je kompresorem vháněn do systému ohřátý vzduch, nemusíte se tak bát studeného vzduchu, který by celou masáž znepříjemnil. 

Automatický dohřev vody

Pod masážní vanou je nainstalován elektrický dohřev vody, čerpadlo a systém oběhu vody ve vaně. Tento systém funguje tak, že pokud teplota vody ve vaně klesne na méně než 38°C, systém dohřevu se automaticky zapne a dohřívá vodu na teplotu 38°C. (Dohřev je aktivován ve chvíli, kdy teplota vody klesne o cca 2°C)

Čištění masážní vany aneb automatická hygiena CLEAN

Aby byla do vany pouštěna vždy čistá vody bez nečistot, je vana vybavena i automatickým proplachem Clean. Do zásobníku na okraji vany se vloží čisticí přípravek a na ovládání se aktivuje automatický režim. Řídící jednotka poté provede celkové čištění trysek včetně trubek systému a to s minimální spotřebou vody. 

Automatické vysoušení perličkové lázně

Po vypuštění vody z vany dochází ve vaně k automatickému vysoušení systému. Kompresor, který se automaticky spustí, začne teplým vzduchem vysoušet trysky masážního systému a zajistí tak dokonalé vysušení. Vana tak bude připravena pro další koupání. Tento systém je standardní výbavou všech systémů Santech, které disponují vzduchovou lázní.

Dodávka

Součástí dodávky je také samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním, mechanická výpusť s odvodněním a sifonem. 

ram

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: