V období 2.7. - 16.7.2024 bude omezený provoz z důvodu dovolené. V této době bude prodejna v Teplicích ZAVŘENA a nebude možné vydávat zboží k osobnímu odběru. Objednávky i e-maily však budeme průběžně zpracovávat. Děkujeme za pochopení.

Závěsná skříňka s umyvadlem HAPPY 40D wenge mat/bílá

Dostupnost Dodání do 1 týdne
Kód: 4304
5 824 Kč
Závěsná skříňka s umyvadlem HAPPY 40D wenge mat/bílá

Skříňka je dodávána včetně keramického umyvadla Como. Samozřejmostí jsou plnovýsuvy s tlumičem dojezdu. Tuto skříňku lze vhodně doplnit ostatním koupelnovým nábytkem řady Happy.

Český výrobce.


Instalace: závěsná skříňka, 1 dveře (instalace skříňky lze pouze v případě dostatečně nosné zdi). 
provedení čelní plocha: MDF wenge mat, korpus: MDF bílá 
rozměry (š). 390 x (h). 210 x (v). 560 mm
hmotnost 13,5 kg

Baterie a umyvadlová výpusť není součástí.

Obrázky dřevodekorů jsou pouze ilustrační - zobrazení se může lišit v závislosti na vlastnostech a nastavení Vašeho monitoru.

Kategorie: Koupelnový nábytek
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Bathcom má ve své nabídce koupelnové nábytky v různých provedeních a barevných úpravách. Nábytky jsou ve většině případů určeny pro instalaci na zeď. K umyvadlovým skříňkám můžete navíc dokoupit ve stejném designu i závěsnou vysokou skříň, do které můžete uschovat další nezbytnosti jako jsou ručníky, kosmetické výrobky aj. U jednotlivých skříněk můžete volit mezi variantou s jednou zásuvkou nebo se dvěma. Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, takže samotná instalace trvá opravdu krátkou dobu.