Santech masážní vana Varia 150x75 cm, systém BODY 300 + DOPRAVA ZDARMA

Kód: 66461
Akce Novinka
Značka: Santech plus
ZDARMAZDARMA
fitnes 300
48 454 Kč
Skladem

Masážní vana Varia v rozměru 150x75 cm se systémem Body 300

Dodání do 2-4 týdnů


ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE

Při nákupu této vany vám bude poskytnuta sleva ve výši 4.500,- Kč.

Tato sleva bude odečtena dodatečně po uskutečnění objednávky ve faktuře, kterou vám zašleme do e-mailu pro uskutečnění platby převodem.


 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní vana Varia v rozměru 150x75 cm. Masážní systém Body 300 disponuje hydromasáží (klasická vodní masáž), turbomasáží, masážním programem SOFT/HARD a valivým programem hydromasáže. U hydromasáže jsou umístěny na nohy trysky BODYJET, po stranách jsou to MAXIJET trysky a na záda BODYJET. Celý systém BODY 300 se ovládá pomocí elektronického ovládání. 

Elektronické ovládání

body300_2

Popis jednotlivých trysek

BODYJET

Pro masáž v oblasti zad a chodidel jsou určeny trysky BODYJET. Tyto trysky vynikají o 30% vyšším masážním účinkem v porovnání se standardní mikrotryskou. Trysky BODYJET jsou zapuštěny do vany, takže při masáži netlačí. Tyto trysky jsou vyráběny světovým výrobcem Koller z pochromované mosazi. Trysky se velmi dobře udržují, protože nemají krytku. 

BODYJEJ

MAXIJET

Největší část těla masírují trysky MAXIJET. Tyto trysky mají celoplošný rozsah a jsou celkově nejvýkonnější a mají maximální intenzitu masáže. Trysky lze uzavřít nebo naopak otevřít pro regulaci masážního tlaku. Pomocí MAXIJET můžete libovolně i nastavovat směr pulzující vody na různé části těla. MAXIJET jsou vyráběny opět z pochromované mosazi.

MAXIJET

Automatický dohřev vody

Pod masážní vanou je nainstalován elektrický dohřev vody, čerpadlo a systém oběhu vody ve vaně. Tento systém funguje tak, že pokud teplota vody ve vaně klesne na méně než 38°C, systém dohřevu se automaticky zapne a dohřívá vodu na teplotu 38°C. (Dohřev je aktivován ve chvíli, kdy teplota vody klesne o cca 2°C)

Čištění masážní vany aneb automatická hygiena CLEAN

Aby byla do vany pouštěna vždy čistá vody bez nečistot, je vana vybavena i automatickým proplachem Clean. Do zásobníku na okraji vany se vloží čisticí přípravek a na ovládání se aktivuje automatický režim. Řídící jednotka poté provede celkové čištění trysek včetně trubek systému a to s minimální spotřebou vody. 

Automatická hygiena se aktivuje tak, že se podrží příslušné ovládací tlačítko po dobu cca 5 sekund. Samotné čištění pak proběhne po vypuštění veškeré vody z vany do cca 10 minut. Pokud ve vaně žádná voda není, spouští se program hygieny ihned po stisknutí ovládacího tlačítka. Ovládací tlačítka jsou během automatického čištění zablokována a nelze tak používat vanu jako takovou. Pokud budete chtít čistící program ukončit, lze tak učinit opětovným stisknutím příslušného tlačítka.

Řídící jednotka

Mikroprocesor, který je součástí řídící jednotky zabezpečuje bezproblémový chod všech agregátů vany. Tato řídící jednotka zároveň hlídá, zda je ve vaně dostatek vody. Pokud tomu tak není, hydromasáž nelze zapnout.

Hladinový snímač

Snímač hladiny vody zajišťuje, aby se masážní program neaktivoval v případě, kdy ve vaně není dostatek vody. Optimální je stav, kdy hladiny vody je alespoň 5 cm nad nejhornější tryskou.  

Dodávka

Součástí dodávky je také samonosný pozinkovaný rám s odhlučněním, mechanická výpusť s odvodněním a sifonem. 

ram

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydromasážní/masážní vany
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PK Avatar autora | 17.8.2021
Spokojen