Radiátory

Designové radiátory a otopná tělesa můžou být zajímavým solitérním doplňkem nejen v koupelnovém prostoru. Tvarově zajímavé radiátory lze také instalovat například do vstupních hal, obývacích pokojů apod., ale samozřejmě největší využití bude jako topení do koupelny nebo popřípadě na toaletě.

I přes to, že design je ústředním motivem pro instalaci, je důležité nepodcenit také funkci topného tělesa. To znamená, že by kapacita média měla odpovídat objemu vytápěné místnosti. Standardně platí, že je možné instalovat tělesa do topného systému nebo pouze ve spojení s el. energií, kde lze zakoupit tzv. topnou tyč s vhodnou vatáží a termostatem pro volbu větší či menší intenzity topení.

Ideálním řešením může kombinace obou předchozích variant. Kdy v zimním období je koupelnový radiátor či topný žebřík (topné těleso) vytápěno systémem. V letním období, kdy je potřeba pouze přitopit či usušit ručníky, zapne se otopné těleso do zásuvky a topí. Se správným výběrem topení Vám pomůže guru na koupelny (pište / volejte).

 

 
  • Řadit dle:
  • 52 položek celkem

Stránka 1/3

Další produkty