Sprchové vaničky Gelco

Sprchové vaničky Gelco nabízejí tři druhy tvarů a to obdélníkový, čtvrtkruhový a čtvercový. Obdélníkový tvar vaničky má dvě produktové řady a to IRENU a SARU.

IRENA nabízí velkoformátové vaničky, které jsou určeny do velkých koupelen s nárokem na vzdušnost a prostornost. V přední straně těchto vaniček nejsou prakticky žádné hrany. Dno vaniček je zcela rovné a přechází plynule k delší straně, kde je sifon zakomponován do širší hrany vaničky. Sifon je překrytý krytem z litého mramoru.

SARA nabízí vaničky z litého mramoru s krycím panelem v levém i pravém provedení. Dále je možnost vybrat si hladký či profilovaný povrch vaničky.

Čtvrtkruhová varianta vaničky nabízí tyto typy: VIVA R 550, BETA R 550, LAURA R 500, DITA R 590. Rozdílnost vaniček je konkrétně v rádiusu a v možnosti instalace s panelem a bez panelu.

Čtvercová varianta vaničky nabízí dva typy vaniček a to ANETU a DIONU. ANETA je designová vanička z litého moramoru, ke které je dostupný i krycí boční panel. Vanička DIONA naopak není uzpůsobena pro dodatečnou montáž nožiček ani čelního panelu.

S vhodným výběrem Vám pomůžeme, poradíme – obraťte se na koupelnového guru zde

 

 
  • Řadit dle:
  • 22 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty