EXCEL masážní vana KLÁRA 2 150 x 70 x 42 cm, KOMBI ELEKTRO + Čistící přípravek zdarma + při platbě převodem sleva

Kód: 1056
ZDARMAZDARMA 42 532 Kč –15 %
EXCEL masážní vana KLÁRA 2  150 x 70 x 42 cm, KOMBI ELEKTRO  + Čistící přípravek zdarma + při platbě převodem sleva
42 532 Kč –15 % 36 152 Kč
Skladem

Obdélníková masážní vana Klára 2 v systému KOMBI ELEKTRO. Vyrobeno v ČR. Elektronické ovládání. Ploché 1mm AIR masážní trysky FLAT rozmístěné na dně vany 10 ks. Ploché 1mm hydromasážní miditrysky rozmístěné na bocích vany 6 ks. Ploché 1mm hydromasážní mikrotrysky FLAT rozmístěné na záda a nohy 3 + 2 ks. Regulátor vzduchu. Automatické odvodnění systému. Kompresor. Čerpadlo. Odtokový standardní komplet. Konstrukce s nožičkama vany. 

Obvyklá dodací lhůta 8-10 pracovních dnů. 

Jedná se o zboží vyráběné na zakázku. Z tohoto důvodu je nutná úhrada bankovním převodem.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydromasážní vana Klára 2 (150x70x42 cm) v systému Kombi Elektro s hydromasáží a airmasáží vás zaujme především svým relaxačním účinkem.

Vodní masáž neboli hydromasáž funguje tak, že do akrylátové vany je pomocí čerpadla vháněna voda, která začne prostřednictvím miditrysek a mikrotrysek masírovat pokožku těla. Po bocích vany jsou umístěny miditrysky a ve zkosené části určené na záda jsou to mikrotrysky.

Vzduchová masáž neboli airmasáž funguje tak, že do akrylátové vany je tichým kompresorem (300W) vháněn ohřátý vzduch, který začne prostřednictvím nízkých trysek (pouhý 1 mm) masírovat pokožku těla. Nízké trysky jsou výhodné hlavně tím, že netlačí a tak si můžete celou bublinkovou masáž užít na maximum. Po vypuštění vody z vany jsou tyto trysky automaticky vysoušeny.  

Ovládání

Masážní systém lze ovládat pomocí elektronického ovládání, které je navíc voděodolné. Na ovládání si zvolíte buď vodní (hydro) nebo vzduchovou(air) masáž. Pomocí regulátoru vzduchu si můžete libovolně nastavit sílu vodní masáže. Součástí je také bezpečnostní senzor hladiny vody. Tento senzor slouží k tomu, aby se vodní masáž nespustila bez toho, aniž by ve vaně bylo dostatečné množství vody. 

elektro

Čištění masážní vany

K čištění hydromasážní vany lze použít tekuté čistící přípravky. Trysky, které jsou vyrobeny z kovu lze naopak ošetřovat pomocí speciálních prostředků pro leštění zašlých kovů.  

K čištění masážní vany nelze použít čpavek, chlór, abrasivní přípravky, ředidlo, rozpouštědlo, benzín.

Jak často vanu čistit?

Čištění masážní vany se doporučuje 1x za 14 dní. Čištění provádějte tak, že do vany napustíte vlažnou vodu a následně čistící přípravek nalijete do vany. Poté aktivujte masážní program a nechte jej běžet po dobu 15 minut. Poté vodu vypusťte a následně opět vanu napusťte, tentokrát ale bez přípravku. Opět aktivujte masážní program a tím se celý systém dokonale opláchne a zbaví zbytků čisticího přípravku. 

Po každé masáži je doporučováno otřít trysky flanelovým hadříkem do sucha. 

Termín dodání

TERMÍN DODÁNÍ HYDROMASÁŽNÍCH VAN DO 8-10 PRACOVNÍCH DNŮ !!!

 Jelikož se vany kompletují na zakázku, nelze zboží vrátit.

 Dále Vám za poplatek můžeme nabídnout instalaci, tzn. osazení a oživení masážní vany přímo od výrobce masážních systémů za cenu 4.200,- Kč bez DPH. V ceně je zahrnuto:

- montáž jedním technikem

- doprava zdarma do 50 km od servisního střediska, nad 50 km .... 13,- Kč bez DPH/km

- servisní střediska: Slaný (zajišťuje i Prahu - město), Litvínov, Hradec Králové, České Budějovice, Brno

- proškolení kupujícího o provozu a funkčnosti hydromasážní vany

- zákazník musí poskytnou součinnost a pomoc při odnosu vany z auta na místo montáže

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany do koupelny
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: