V období 22.7. - 26.7.2024 bude omezený provoz z důvodu dovolené. V této době bude prodejna v Teplicích ZAVŘENA a nebude možné vydávat zboží k osobnímu odběru. Objednávky i e-maily však budeme průběžně zpracovávat. Děkujeme za pochopení.

EXCEL masážní vana SÁVA (GENTIANA) 140 x 140 x 45 cm, KOMBI ELEKTRO + Čistící přípravek zdarma

Rohová masážní vana Sáva (Gentiana) v systému KOMBI ELEKTRO. Vyrobeno v ČR. Elektronické ovládání. Ploché 1mm AIR masážní trysky FLAT rozmístěné na dně vany 10 ks. Ploché 1mm hydromasážní miditrysky FLAT rozmístěné na bocích vany 6 ks. Ploché 1mm hydromasážní mikrotrysky FLAT rozmístěné na záda a nohy 3 + 2 ks. Regulátor vzduchu. Automatické odvodnění systému. Kompresor. Čerpadlo. Odtokový standardní komplet. Konstrukce s nožičkama vany. 

K masážním vanám nedoporučujeme instalovat vanovou soupravu klik-klak.

Obvyklá dodací lhůta 8-10 pracovních dnů. 

Jedná se o zboží vyráběné na zakázku. Z tohoto důvodu je nutná úhrada bankovním převodem.  

Způsob dopravy ?
Dostupnost Skladem
Kód: 2969
48 751 Kč –10 % 43 876 Kč
EXCEL masážní vana SÁVA (GENTIANA) 140 x 140 x 45 cm, KOMBI ELEKTRO + Čistící přípravek zdarma
EXCEL masážní vana SÁVA (GENTIANA) 140 x 140 x 45 cm, KOMBI ELEKTRO  + Čistící přípravek zdarma
Tip
48 751 Kč –10 %

Hydromasážní vana Sáva (140x140x45 cm) v systému Kombi Elektro s hydromasáží a airmasáží vás zaujme především svým relaxačním účinkem.

Vodní masáž neboli hydromasáž funguje tak, že do akrylátové vany je pomocí čerpadla vháněna voda, která začne prostřednictvím miditrysek a mikrotrysek masírovat pokožku těla. Po bocích vany jsou umístěny miditrysky a ve zkosené části určené na záda jsou to mikrotrysky.

Vzduchová masáž neboli airmasáž funguje tak, že do akrylátové vany je tichým kompresorem (300W) vháněn ohřátý vzduch, který začne prostřednictvím nízkých trysek (pouhý 1 mm) masírovat pokožku těla. Nízké trysky jsou výhodné hlavně tím, že netlačí a tak si můžete celou bublinkovou masáž užít na maximum. Po vypuštění vody z vany jsou tyto trysky automaticky vysoušeny.  

Ovládání

Masážní systém lze ovládat pomocí elektronického ovládání, které je navíc voděodolné. Na ovládání si zvolíte buď vodní (hydro) nebo vzduchovou(air) masáž. Pomocí regulátoru vzduchu si můžete libovolně nastavit sílu vodní masáže. Součástí je také bezpečnostní senzor hladiny vody. Tento senzor slouží k tomu, aby se vodní masáž nespustila bez toho, aniž by ve vaně bylo dostatečné množství vody. 

elektro

Čištění masážní vany

K čištění hydromasážní vany lze použít tekuté čistící přípravky. Trysky, které jsou vyrobeny z kovu lze naopak ošetřovat pomocí speciálních prostředků pro leštění zašlých kovů.  

K čištění masážní vany nelze použít čpavek, chlór, abrasivní přípravky, ředidlo, rozpouštědlo, benzín.

Jak často vanu čistit?

Čištění masážní vany se doporučuje 1x za 14 dní. Čištění provádějte tak, že do vany napustíte vlažnou vodu a následně čistící přípravek nalijete do vany. Poté aktivujte masážní program a nechte jej běžet po dobu 15 minut. Poté vodu vypusťte a následně opět vanu napusťte, tentokrát ale bez přípravku. Opět aktivujte masážní program a tím se celý systém dokonale opláchne a zbaví zbytků čisticího přípravku. 

Po každé masáži je doporučováno otřít trysky flanelovým hadříkem do sucha. 

Jelikož se vany kompletují na zakázku, nelze zboží vrátit.

Dále Vám za poplatek můžeme nabídnout instalaci, tzn. osazení a oživení masážní vany přímo od výrobce masážních systémů za cenu 4.200,- Kč bez DPH (bez dopravy, v ceně je práce jednoho technika, je nutné zajistit součinnost s výnosem vany z auta na místo montáže a umístěním vany).

V ceně je zahrnuto:

- Instalace hydromasážní vany na místě určení

- Oživení, tedy zprovoznění hydromasážní vany na místě určení

- Proškolení kupujícího o provozu a funkčnosti hydromasážní vany

V ceně není zahrnuto:

- doprava od nejbližšího servisního střediska .... 14,50 Kč bez DPH/km

- servisní střediska: Slaný (zajišťuje i Prahu - město), Litvínov, Brno, Jindřichův Hradec

sava-air-pneu-140-140-hydromasazni-vana-6-031114104644 

Kategorie: Vany do koupelny
Záruka: 2 roky
Rozměry: 140x140 cm
Délka: 140 cm
Šířka: 140 cm
Hloubka: 45 cm
Barva: bílá
Materiál: akrylát
Tvar: rohový
Masážní systém: kombinovaný
Typ ovládání: elektronické
Orientace: variabilní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Excel-Tesárek byla založena v roce 1998 a v současné době má okolo 15 zaměstnanců. Pokud uvažujete nad pořízením domácího wellnessu, s firmou Excel Tesárek určitě nebudete litovat, protože nabízí vysoce kvalitní výrobky jako jsou hydromasážní vany s různými funkcemi, vířivé bazény a kompletní řešení veřejného i privátního wellness od projektu až po konečnou realizaci. 

Firma Excel Tesárek má ve své nabídce hydromasážní vany za skvělé ceny s předurčeným umístěním masážních trysek, pokud ale chcete trysek ve vaně více nebo je chcete umístit jinak i tato varianta lze zpracovat. 

Z hydromasážních systémů si můžete vybrat mezi základním Basic, který má základní tlačítko bez přídavných funkcí, Medium s funkcí zapnutí a vypnutí a regulací síly vody a nakonec LUXUS, u kterého můžete aktivovat barevné osvětlení vany, desinfekci nebo dálkové ovládání.