Novinka v našem showroomu - volně stojící vana TIME GEMINI - D 169x74 cm, TIGEM169-D

koláž1

Volně stojící vana Santech TIME GEMINI ve tvaru D je novinkou v našem showroomu. Vanu je možné vidět v rozměru 169x74 cm. 

Materiál

Vana je vyrobena z litého PMMA, který má vynikající vlastnosti. Povrch se velmi snadno udržuje a je odolný proti povrchovému poškrábání. Manipulace s vanou je velmi snadná díky nižší hmotnosti oproti vanám vyráběných z litého mramoru.

 

Praktická výbava

Volně stojící vana ke zdi TIME Gemini D disponuje samonosným rámem, který přináší mnoho výhod. Rám zabezpečuje stabilitu vany a samotná montáž je díky tomu rychlá a čistá. K vaně je v případě objednání potřeba přiobjednat pouze HT odpad a odtokový komplet. Samotná montáž nevyžaduje zednické ani obkladačské práce. Vana se jednoduše umístí do hotové koupelny, napojí se na odpad a přilepí se ke stěně, nebo k podlaze pomocí sanitárního silikonového tmelu. 

Typy van

Pokud je vaší volbou volně stojící vana do rohu, i takovou dokáže firma Santech vyrobit. U nás ji můžete najít pod slovním spojením TIME TOP, TIME GEMINI, TIME MILO, TIME KUBE, TIME EVO. Všechny tyto vany jsou dostupné v různých rozměrových variantách a také s různým typem umístění k rohu, ke zdi, ke stěně apod. Stačí si jen vybrat.

Volně stojící vana u zdi nezabere tolik místa, jako je to u volně stojících van do prostoru. Proto jsou vany NEW TIME tou nejlepší volbou pro vaši koupelnu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení